Farma Kudlov | Naše produkty

Farma Kudlov...
mléčné bioprodukty
ze Zlína


 

 

 

Farma Kudlov


Naše bioprodukty

Naše produkty

Naše výrobky jsou vždy čerstvé. Při výrobě nepoužíváme žádné konzervační látky, aditiva ani žádné další přídatné látky značené jako „Éčka". Díky tomu mají naše výrobky přirozenou chuť a spoustu benefitů pro Vaše zdraví.

Naše produkty jsou vyráběny z pasterovaného mléka ošetřeného šetrnou pasterací (72°C po dobu 30 sekund), tím je zaručeno, že v mléce zůstanou všechny prospěšné látky zachovány v té nejlepší kvalitě. Máme také příznivé ceny, protože naše produkty prodáváme převážně ve Zlíně, a to buď přímo u nás na Kudlově, nebo prostřednictvím obchodů se zdravou výživou, a tak nemusíme využívat žádné další prostředníky či velkoobchody, kteří by svými maržemi zbytečně navyšovali ceny našich produktů.

U všech našich produktů je po domluvě možný i odběr v nestandardních baleních (např. pro gastro účely). Dále si můžete objednat dárkové balení či ozdobné talíře nebo tácy s našimi výrobky na různé příležitosti. Na přání je možno doplnit zeleninou či bylinkami podle Vašich představ. V tomto případě nás prosím kontaktujte s dostatečným předstihem, abychom byli schopní na 100% vyhovět Vašemu přání.

V současné době vyrábíme tyto produkty:

Kudlovské mléko

Kudlovské mléko BIO

Je to čerstvé selské mléko lahodné chuti a plné důležitých vitamínů a minerálů, např. vápník, který potřebují ke svému zdravému vývinu nejen děti, ale také všichni, kteří chtějí mít zdravé kosti a zuby. Mléko prodáváme nejen pasterované, ale pro příznivce čerstvého syrového mléka máme i nepasterované. Nepasterované mléko koupíte pouze u nás ve faremní prodejně na Kudlově. A pokud rádi šetříte životní prostředí, můžete si přinést k nám na Kudlov vlastní, nejlépe skleněnou láhev. Ušetříte tím nejen přírodu, ale i peníze. Mléko nabízíme v balení 1l.

Acidofilní mléko BIO

Má vynikající osvěžující chuť. Vyrábí se z mléka působením speciálních bakterií, které zpracují mléčný cukr (laktóza). Dále obsahuje i kultury probiotické. Díky sníženému obsahu laktózy tyto mléčné výrobky dobře snášejí i lidé s intolerancí laktózy, kterým mléčný cukr způsobuje nepříjemné zažívací potíže. Nabízíme ho v baleních 0,5l a 1l.

Čerstvý sýr

Čerstvé sýry

Nezrající čerstvý sýr z pasterovaného mléka krémové chuti vhodný k přímé konzumaci, do salátů za studena, nebo k zapékání či smažení. Vynikající je na chlebu s máslem, stejně jako ho konzumovaly naše babičky. Nabízíme je v baleních po 100g, 150g nebo 1000g. Je vyráběn v těchto variantách:

Kudlovský jogurt

Kudlovský jogurt BIO

Probiotický krémový jogurt smetanové chuti husté konzistence. Má široké uplatnění ve studené i teplé kuchyni. Můžete ho nabídnout dětem nebo odlehčit jím salát místo majonézy. Probiotika v jogurtu mají navíc vynikající vliv na naše správné zažívání. Prodáváme ho v baleních po 160g a 500g.

Nakládaný sýr v oleji

Nakládaný sýr v oleji

Čerstvý sýr nakrájený na kostičky s různými bylinkami, kořením a přísadami v olivovém a slunečnicovém oleji je připraven k okamžitému použití, např. do salátů nebo jako chuťovka na párty. Prodáváme jej v balení po 150g, a to v těchto variantách:

.

Pařený sýr

Pařený sýr

Pařený sýr je tradiční poloměkký sýr, nezrající, středně tučný, s velmi jemnou chutí. Jeho využití je velmi pestré, je vynikající za studena i tepelně upravený. Může se používat jako mozarella, do salátů nebo na pizzu. Nabízíme ho jako bochánky BIO ve slaném nálevu o hmotnosti ca 130g.

.

Paření šneci

Paření šneci

Jsou vyráběni z pařeného sýra a získají si vás nejen svou chutí, ale i vzhledem. Vypadají totiž báječně a oslníte s nimi i každou návštěvu. Prodáváme je v balení po ca 150g, a to v těchto variantách:

 

.

Tvaroh z farmy

Tvaroh BIO z farmy

Plnotučný tvaroh pro teplou i studenou kuchyni. Můžete z něj vykouzlit báječné pomazánky, ovocné tvarohové mlsání pro děti, Honzovy buchty nebo cheesecake. Tvaroh nabízíme v baleních po 250g, 400g, 500g nebo 1000g.

.

.

Tvaroháček

Tvaroháček

Tvaroháček je sladký tvarohový krém s jogurtem. Je to náš nejprodávanější produkt. Všechny děti ho milují. Nabízíme ho v baleních po 100g a 150g. Je vyráběn v těchto příchutích:

Tvarohová pomazánka

Tvarohová pomazánka je připravená ihned k namazání po 150g v těchto variantách:

Pomazánky

Žervé

Roztíratelný krémový sýr, vyrobený ze smetany, jemné smetanové chuti. Je ideální do pomazánek. Prodáváme ho v baleních po 130g.